Cropp

Cropp
Otváracie hodiny: PO - NE 9:00 - 21:00
Telefón: 0905 757 075
E-mail: sk_ct_6512151@shops.lppsa.com
Web: www.cropp.com
Číslo prevádzky: 2.07
Poschodie: 2. poschodie
Pozrieť na pláne:

CROPP je značkou oblečenia pre skutočných individualistov, ktorí chcú svojím oblečením vyjadriť svoje názory a prezentovať svoju nezávislosť. Značka ponúka kolekciu pre mladých ľudí, ktorá sa odlišuje moderným a inšpirujúcim vzhľadom. CROPP je značka mestského oblečenia, ktoré patrí na ulicu, do klubov, teda všade tam, kde sa chcú mladí ľudia ukázať, že majú štýl a svoj život nechcú prežiť banálne. Značka CROPP aktívne podporuje aktivity mladých ľudí, ich talent v hudbe, tanci či športe.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.cropp.com alebo na našom facebooku @CroppSK.

Tovar zakúpený v predajniach CROPP je možné vymeniť do 365 dní od dátumu nákupu. Tovar je možné iba vymeniť, nie je možné vrátiť hotovosť. Vymeníme iba nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Podmienkou výmeny je predloženie originálu pokladničného bloku. Spodnú bielizeň a plavky z hygienických dôvodov nevymieňame. Neprijímame výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného v iných krajinách.

Nenašli ste na našej predajni to, čo hľadáte? Pozrite si náš e-shop www.cropp.com/sk/sk/

Tešíme sa na Vašu návštevu.

V prípade dotazov, námetov a pripomienok nás môžete kontaktovať: LPP Slovakia, s.r.o., J. Kráľa 9, Banská Bystrica 974 01 E-mail: slovakia@lppsa.com