Tak ako každý rok sa budeme na Vás tešiť na našich vianočných trhoch :) tento rok bude pestrý nájdete u nás : medovinu, kožené a drevené výrobky, plstené výrobky, paličkovú čipku, ručne robené mydlá, sviečky z včelieho vosku, obrazy, keramiku, včelie produkty, bylinky, tinktúry, maste, klobúky a čiapky,aranžmány z tilandsíí, ľudovú výšivku, vianočné dekorácie, šperky a šperkovnice,detské oblečenie a doplnky, hračky, maňušky, oplátky a mnoho iného :)
Vianočné trhy

...

Viac
Tešíte sa na Mikuláša? Prídite s nami spoločne odštartovať 50tich Mikulášov ktorí od nás zo Zvolenskej Európy vybehnú spoločne na námestie. Ale pozor! Jeden s nami ostane aj spolu s anjelikom a čertom :) od 17 00 budú mať pre Vás pre pripravené súťaže, darčeky, súťaže, maľovanie na tvár a zdobenie perníkov. Tešíme sa na Vás a Vašich najmenších :)
Mikuláš

...

Viac
Do nášho obchodného centra zavítajú v piatok, 22. novembra, od 12-tej do 18 hodiny.    Návštevníkom budú k dispozícií bývalí onkologickí pacienti, ktorí poskytnú názornú ukážku, ako samovyšetrenie prsníkov vykonávať. Krátky tréning môžu absolvovať na praktickom modeli – simulátore. Táto edukačná pomôcka v sebe ukrýva nálezy, ktoré je možné nahmatať. Vyškolení dobrovoľníci vysvetlia, ktoré z nálezov sú rizikové a mali by viesť k okamžitej návšteve lekára.   K stánku bude ľudí pozývať osobne aj ambasádor kampane a pacientskeho združenia NIE RAKOVINE televízny moderátor Patrik Herman.    
Nie rakovine

Povedzte aj vy NIE RAKOVINE prsníka!        &nb...

Viac
Doplnky, šperky a dekorácie vyrábané originálnym spôsobom-drevené, sklenené, cínové, drôtené, smaltované, keramické, minerálne, plstené a mnoho iného ktoré inde nenájdete! To sú naše DNI ŠPERKU. Skvelá príležitosť nie len ozdobiť samých seba ale aj ako darček možno už aj pod stromček :) . 
Dni šperku november 2019

Zoznam vystavovateľov: IPATINA - kovové šperky. Jana...

Viac
DFN DAY Zvolen! Zaži deň s Dracula Fight Night a nalaď sa na DFN 5. októbra v Banskej Bystrici 23. Septembra sa na vás spoločne s bojovníkmi a moderátormi Marek Polo Polomský & Vladimír "Dracula" Moravčík tešíme vo zvolenskom nákupnom centre Zvolenská Európa, kde sme si pre vás pripravili program: - Povec ty talkshow s bojovníkmi DFN - Autogramiáda bojovníkov - Voľný tréning bojovníkov - Fotenie s bojovníkmi - Súťaže o darčeky a mnoho ďalšieho... Vidíme sa v pondelok 23. september v Zvolenská Európa o 17:00 Ak ste si to neboli s nami užiť naživo môžete si pozrieť video
DFN day Zvolen

...

Viac
7. narodeniny  Sobota 1.júna od 10:00 Pozývame Vás na deň plný zábavy a dobrej nálady :) Spolu s našimi najmenšími oslávime aj naše narodeniny. Tešíme sa na Vás!
7. narodeniny

FOTOGALÉRIA  ...

Viac
Srdečne Vás pozývame na akciu VO ZVOLENE NÁS TECHNIKA BAVÍ, ktorá sa u nás uskutoční 24.- 25. mája 2019.  S nami zažijete virtuálnu realitu, hry s programovateľnými robotmi, prezentáciu testovacieho vozidla, simulátor prevrátenia vozidla, modely automobilov na hybridný pohon, energybox, standy pre automatizáciu v elektrotechnike a i. Vystavovateľmi sú: Fakulta environmentálnej a výrobnej techniky TUZVO, Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o., Stredná priemyselná škola dopravná  a Stredná odborná škola technická. Príďte medzi nás a zistite, ako spájame vzdelávanie s praxou.
Vo Zvolene nás technika baví

...

Viac
Slovensko, hokejová republika! Jedinečná, originálna výstava prichádza do Zvolenskej Európy. Príďte si vychutnať túto jedinečnú výsavu v dňoch 1.5 do 31.5. v priestoroch obchodného centra. Tešiť sa môžete na jedinečné hokejové relikvie a zaujímavosti zo sveta slovenského hokeja. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Slovensko hokejová republika

...

Viac
Privítajme sviatky jari spoločne. Začíname veľkonočnými TVORIVÝMI DIELŇAMI v utorok 16. apríla, kde si spolu s remeselníkmi vyskúšate techniky výroby a vytvoríte si vlastné originálne kúsky nielen pre veľkonočnú výzdobu... A pokračovať budeme VEĽKONOČNÝMI TRHMI - 17. a 18. apríla, na ktorých nájdete všetko potrebné pre prípravu Veľkej noci...
Veľká noc so Zvolenskou Európou

  FOTOGALÉRIA ...

Viac
Alica v krajine zázrakov... Termíne od 15. marca do 30. apríla u nás nájdete zaujímavú interaktívnu výstavu.  "AJ TO, ČO SA ZDÁ BYŤ NEMOŽNÝM SA ZRAZU UDEJE..." :) 
Alica v krajine zázrakov

FOTOGALÉRIA ...

Viac
DNI ŠPERKU 8-9. MAREC  Jar klope na dvere a vy nemáte nové doplnky pre jarný šatník? Máme pre Vás riešenie. Navštívte nás cez víkend   8-9. marca a nechajte sa inšpirovať. Vyberie si každý. Prijmite teda  naše pozvanie. Privítajme jar netradične ...
DNI ŠPERKU JAR 2019

Zoznam vystavovateľov : IPATINA - Kovové šperky. J...

Viac
Sviatok zamilovaných sa blíži a my sme na Vás nezabudli ani tento rok. Máme pre Vás pripravený pekný program a hlavne budeme štedrí :) Každý pár odíde s peknou fotkou a väčším či menším darčekom, záleží od Vašej šikovnosti ... Začíname vo štvrtok 14.februára od 15:00 hod. na prízemí vo Zvolenskej Európe. Tešíme sa na vás ;)
Valentín vo Zvolenskej Európe 2019

...

Viac